درباره ما

خانه | درباره ما

بهترین شرکت تولید کننده عطر سال

شمیم آرا قشم

سال تجربه
0
شروع به کار
0
محصول
0

شرکت شمیم آرا قشم پیشرو در تولید و توزیع ادکلن میباشد که در سال 1395 توسط مجموعه ای نزدیک به نیم قرن سابقه صنفی تاسیس گردید. شرکت شمیم آرا قشم با بکارگیری مدیران و کارشناسان با سابقه و تیم حرفه ای خود و با بهره گیری از دانش و تجارب کمپانی ها معتبر بین المللی در سال 1397 آغاز به تولید اولین محصول خود بنام سیدونا نمود که متنوع ترین برند عطر و ادکلن لقب گرفت و در سال 1399 در نمایشگاه ایران بیوتی رونمایی شد.

خط مشی شرکت شمیم آرا قشم در سال 1400 ورود به بازار عطرهای لوکس ایرانی بود و با تولید برند لویس آلاویا سبک جدیدی در تولید عطر ایرانی بوجود آورد و در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی 1401 رونمایی کرد و باعث تحسین مشتریان و مراجعه کنندگان شد .

موکاپ-شمیم آرای قشم

موفقیت شمیم آرا

سیاست مشتری مداری

نمایشگاه شمیم آری قشم19
کیفیت محصولات

دلیل اصلی کیفیت بالای محصولات شمیم آرا قشم همکاری بسیار نزدیک با معتبر ترین کمپانی های اروپایی تامین کننده مواد اولیه میباشد.

حمایت از مشتری

دغدغه اصلی شرکت شمیم آرا قشم حمایت از مصرف کننده میباشد بصورتی که سه اصل مهم قیمت اقتصادی ، کیفیت بالا و گارانتی محصولات را همیشه در دستور کار قرار داده است.

رعایت استاندارد

کلیه محصولات شرکت شمیم آرا قشم در بهترین شرایط تولید شده و به همین منظور دارای استاندارد ملی ایران ،تاییدیه وزارت بهداشت و سیب سلامت میباشد.

امکان اخذ نمایندگی

برای اخذ نمایندی فقط کافیست رزومه کاری خودرا برای ما ارسال فرمایید یا با شرکت تماس بگیرید.

جهت ارسال ایمیل یا تماس مستقیم میتوانید از بخش ارتباط با ما استفاده کنید.

مشاوره و اخذ نمایندگی